Naším mottem je individuální přístup k pacientům, tak abychom pro naše svěřence nebyli jen lékaři, ale i parťáky na celý život.

Pozitivní zkušenost s našimi službami má nespočet majitelů  v Praze a Středních čechách.

MVDr. Veronika Stárková (Bejblová)

MVDr. Veronika Stárková (Bejblová)

Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, obor Veterinární lékařství. Během studia na univerzitě absolvovala v oboru malých zvířat, mimo univrzitní praxe také praxi ve Vetcentrum Stodůlky a v naší ordinaci ArtVET, kde od ukončení studia pracuje.

Z oboru malých zvířat jí nejvíce zajímá chirurgie měkkých tkání, reprodukce, neurologie a interní medicína.

Kromě medicíny malých zvířat, se věnuje léčbě velkých  hospodářských i volně žijících zvířat – koně, skot, ovce, kozy, lesní zvěř. V těchto oborech absolvovala odborné stáže na univerzitních klinikách a externí terénní praxe. V rámci oboru reprodukce koní vlastní odborné Osvědčení pro umělou inseminaci klisen.

Ve volném čase se věnuje svým dvoum křížencům (Bárný a Rasty), cestování a sportu, zejména horolezectví a cvičení jógy.

Nadále se postgraduálně vzdělává prostřednictvím odborných seminářů a workshopů  pro veterinární lékaře a nově získané informace se snaží přenést do modernějších a šetrnějších léčebnéch postupů ušitých na míru každému zvířecímu pacientovi.

MVDr. Dita Ciprová

MVDr. Dita Ciprová

Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, obor Veterinární lékařství. Během studia absolvovala praxe na veterinární klinice v Sušici. Po škole získávala praxi v oboru malých zvířat na různých pražských klinikách pro malá zvířata  (Veterinární klinika Vet Goby,  Veterinární klinika LiVet, Veterinární klinika Anima…).

V roce 2011 otevřela vlastní veterinární ordinaci ArtVET, kterou postupně vybavila nejmodernější veterinární diagnostickou a terapeutickou technikou, tak aby mohla nabídnout pacientům veškerý servis od diagnostiky po chirurgické zákroky.

Z oboru malých zvířat ji zajímá zejména dermatologie, endokrinologie, stomatologie, interní medicína a chirurgie měkkých tkání.

Ve volném čase se věnuje své fence Aby (Pointr), triatlonu a jízdě na motorce.

Spolupracujeme a doporučujeme:

Laboklin - Veterinární laboratoř

Komora veterinárních lékařů

Státní veterinární ústav Praha

Veterinární a farmaceutická univerzita

Alavis - výživové doplňky

Hills - krmivo pro psy a kočky

BackHome - registr zvířat

Výcvik psů, psí hotel

Royal canin - krmení pro psy

Purina proplan - krmivo pro psy a kočky

Giom - doplňky stravy